Top Penzión Marína***

je komfortný mestský penzión hotelového typu priamo na námestí P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne. Izby sú moderne a účelovo zariadené vhodné najme pre obchodných cestujúcich aj náročných zákazníkov. Penzión má kapacitu osem dvojlôžkových izieb s prístelkou a jeden rodinný apartmán pre päť osôb. Každá izba má vlastné luxusné sociálne zariadenie so sprchou. Reštaurácia sa nachádza priamo v budove penziónu a má kapacitu 45 miest, v lete s terasou s kapacitou 50 miest.

Prepnúť jazyk / language

Ubytovanie

Štandard izba 2 osoby
/ + / +

Cena od 90€ / Noc

Štandard izba 1 osoba
/ +

Cena od 65€ / Noc

Rodinný apartmán
/ + / +

Cena od 125€ / Noc

Tu si môžete pozrieť dostupnosť izieb alebo urobiť priamu rezerváciu

Rezervácia

Reštaurácia

Jedálny lístok

Prehliadka reštaurácie

Virtuálna google prehliadka

Pomocou šípok sa dostanete do celého objektu. Môžete si prezrieť reštauráciu, hotelové izby a okolie penziónu.

prejsť na všetky virtuálne prehliadky

Otváracie hodiny

Pondelok až Nedela od 10:00 do 22:00 hod. Kuchyňa v prevádzke do 21:00. Raňajky pre ubytovaných hostí od 07:00-10:00 hod.

Rozvoz Pizze a Jedla

ROZVOZ DENNE – OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME 10:00 – 21:00

0905 241 241

Obaly na jedlá a pizzu neúčtujeme. Minimálna cena objednávky na dovoz 7€. DOVOZ ZDARMA Dolný Kubín a mestské časti. Priľahlé obce do 5km 3,00€.
Pri objednávke nad 30,00€ DOVOZ ZDARMA. Priľahlé obce do 10 km + SKI PARK Kubinska hoľa 6,00€.

Ceny sú uvedené s DPH platné od 4.4.2022 V jedálnom lístku je uvedená váha mäsa a porcie surovom stave. Polovičnú porciu jedla nie je možné objednať.

Bližšie informácie na www.mariopizza.sk. PENZIÓN MARÍNA, s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 1667/36, 026 01 Dolný Kubín Tel.recepcia: +421 43 58 31 400 marina@marina.sk

0905 241 241

Spokojní klienti

Na tomto penzióne sa nám páčilo všetko, hlavne obsluha 🙂 čašník bol skvelý 🙂 jedlo a drinky v reštaurácií výborné, chutné 🙂 Izba malá, ale skutočne čistá, vybavená, nič nám tam nechýbalo 🙂 podkrovná izba, čakali sme že bude horúco, ale stačilo na trocha zapnúť klímu, a všetko bolo OK. Penzión je na námestí, kde je ozaj krásne 🙂 Čaro pešej zóny sme si vychutnávali z krásnej terasy pri penzióne. Parkovanie hneď za penziónom, čo je tiež veľké plus. Odporúčam/e tento penzión 🙂

Maťulik

Čisté, pekne zariadené izby, pohodlné postele. Milý a ochotný personál, chutné raňajky.

Zuzana

Príjemný personál, dobrá poloha penzionu, všade blízko, bolo to skôr také rodinné, páčilo sa mi

Iveta

Ubytovanie bolo super, ticho, čisto, raňajky formou bufetovych stolov, bolo z čoho vybrať .. vrelo doporučujem

Jana

Príjemné ubytovanie v centre Dolného Kubína s výbornou dobrou reštauráciou. Milý a ochotný personál. Keby bolo v blízkom okolí centra viac atrakcii na leto, bol by dôvod zotrvať dlhšie ako max. 2 noci. Veľmi oceňujem vlastné parkovisko v centre mesta.

Zuzana